Оголошення

Розклад заходів за участі РПК

11-04-2017

Розклад заходів за участі РПК

      14 жовтня - Святилище-обсерваторія на Хортиці, богославлення в межах прочанства (уточнюється). 18 жовтня - Університет Шевченка (Київ), круглий стіл «Сучасне язичництво (неоязичництво) у міській культурі: український та європейський контексти». 19...

Читати далі

Рідна Віра

Фестиваль "Запорозький Спас" н…

13-08-2019

Фестиваль "Запорозький Спас" на Кам'яній Могилі

Цьогорічний ХХІІI Міжнародний фестиваль національних воїнських та традиційних культур “Зпорозький Спас” імені Анатолія Єрмака традиційно завершився на Кам'яній Могилі (Мелітопольський р-н). Учасники побували в Музеї і прослухали історію виникнення і...

Читати далі

Статті

Помилки рідновірів при укладанні календа…

17-01-2019

Помилки рідновірів при укладанні календаря

Пройшло вже багато років, як рідновіри почали укладати свої календарі свят. Але на численні зауваження все ж не поспішають їх виправляти. Постійно виникають суперечки, один одного переконують, який календар краще....

Читати далі

Добродійний внесок

Дякуємо за вашу підтримку!

Картка ПриватБанк:

5168 7551 0517 2221

Радіо Сварга

Трансляцію радіо "Сварга" можна відновити. Для цього потрібен старий комп'ютер під сервер. Якщо в кого є можливість пожертвувати техніку або профінансувати, звертайтеся до волхва Яромира:
jaromir@yaro.dp.ua.

Зараз на сайті

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

До нас завітав "Азов"

День літнього сонцестояння ознаменувався приїздом в Запоріжжя представників полку Національної гвардії України "Азов". Побували воїни разом із Цивільним корпусом "Азов" в ІКК "Запорозький Дуб". Там були прийняті Всеукраїнською федерацією "Спас", президент якої Олександр Притула провів екскурсію і підкреслив, що вихованці школи бойового мистецтва беруть активну участь у бойових діях в тому числі у складі "Азова". Присутні за звичаєм наших предків досипали курган біля Запорозького Дуба, тим самим приєдналися до символічної єдності народу, збереженості нашого краю.

Надалі вояки відвідали острів Хортицю та ІКК "Запорозька Січ". Учасник АТО, депутат міськради В'ячеслав Зайцев провів чудову екскурсію, не забуваючи підтримати свою розповідь жартівливим козацьким словом.

Вечір гості і запоріжці зустріли під урочистий бій тулумбасів з козацькими і "азовськими" прапорами на МТК "Скіфський стан" (Зорова Могила). Палкі промови і молитви на славу нашому війську і пам'ять про загиблих лунала того вечора над островом Хортиця. Волхв Світовит Пашник на тому почесному зібранні привітав учасників зі святом літнього Сонця Купала, помолився за весь наш Рід, який бореться за свою Богом дану Землю і розповів про світогляд наших Предків, який допомагає нам творити і ладувати, як онукам Дажбожим.

Наситившись красою острова Хортиця і Дніпра воїни повернулися на передову захищати нашу Вітчизну, як і колись це в давнину робили наші предки-козаки. Хай Божа сила пребуде з нашими захисниками і Мати-Земля береже. Віримо - перемога буде за нами!

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити