Добродійний внесок

Дякуємо за вашу підтримку!

Картка ПриватБанк:

5168 7551 0517 2221

Оздоровчі практики

Духовне очищення;
Психологічні бесіди;
Споглядання;
Замовляння;
Виготовлення особистих оберегів;
Масажі.
Тел.: 099-970-92-12, 063-153-26-81
(Берегиня Ясна, Запоріжжя)

Зараз на сайті

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських "терористів"


В Київській області, під патронатом УПЦ МП і за сприяння "Вєрного казачєства" працює літній табір, за багатьма ознаками схожий на розсадник "расеїзма"

Такі висновки зробили журналісти depo.ua, дослідивши діяльність козачого кадетського корпусу ім. Володимира Великого.

В Київській області, під патронатом і з ухвали Московського Патріархату (Спасо-Преображенський монастир в пгт Пісківка належить до УПЦ МП) веде діяльність такий собі козачий кадетський корпус імені Володимира Великого. Кожного літа, від початку його і аж до першого вересня тренують "казаки" українську молодь віком від 8 до 22 років.

В цьому таборі діти займаються спортом, грають у страйкбол, моляться, і навіть потроху вивчають воєнну справу. Скромна здорова їжа. Мешкання на території монастиря. Інтернету ніякого. Все ніби належним чином. Ну, крім того, що Московський патріархат в цьому задіяний, а його діяльність в багатьох викликає підозри.

А от якщо приглядітися, то волосся стає дибки. Бо прямо в серці країни, і не на окупованій території, а в годині їзди від Києва діє табір, де дітей можуть накачати одному Богу відомо чим.

Хоча, чому одному Богу? Ось інтерв'ю з одним з хлопців, який, проходивши кілька років в таких козаках, пішов в терористи "ДНР".  Це Андрій, він родом з Києва, каже, що мати виховувала його як російського патріота і впевнений, що Україна, Росія і Білорусь - це єдина країна і єдиний народ.

"Я себе не вважаю українцем, бо якщо згадувати історію, то в 19-му столітті України не було, а була Росія і малороси. Я можу себе вважати малоросом, а це те ж саме, що і росіянин", - впевнений Андрій.

"В 12 років пішов в "Вєрноє казачєство - проросійська організація. Нас там виховували в такому дусі, що ми росіяни. Грали в страйкбол, по лісах бігали і історію нам викладали, справжню історію Росії, а не ту, яку нам в школі викладали. Якби я шкільну сприймав, не було би такого відношення…", - розповідає він.

При цьому "Вєрноє казачєство" - це організація, з якою тісно співпрацює кадетьський корпус імені Володимира Великого. І навіть більше – повну назву корпусу часто пишуть як "Кадетський корпус імені Володимира Великого Вєрного казачества".

В вищезазначеному кадетському корпусі дітей по суті навчають воювати: воєнній справі, стрільбі, основам тактики, самооборони, військово-польовій медицині.

Проводиться стройова підготовка. Для старших: система виживання, спеціальна вогнева підготовка, курс основ підготовки розвідника і підготовка штурмовика. Це влітку, на канікулах.

Решту часу в Києві працює гурток, в якому за 50 гривень на місяць (це називається благодійні внески) дитину продовжать тричі на тиждень навчати, як бути казаком. Як повідомили журналісту depo.ua, викладають російською мовою, бійців АТО серед викладачів нема.

Заради справедливості, повідомили нам і про те, що в них викладають українські військові - співробітники військових кафедр і що стройову підготовку проводять українською мовою "чтоб дети знали термины".

Але, підводячи підсумки всім фактам, що стали відомими - яким "казаком" там навчають бути? Якому народові бути "вєрним" і за яку країну воювати?

Є  й інші організації, якими могли б зацікавитися в СБУ. От наприклад, на Сумщині дитячий табір під патронатом "Россотруднічества".

Після розголосу, стало відомо, що в Сумах затримали засновника "Руського культурного центру". Під час обшуку у підозрюваного виявлено сепаратистські матеріали та "георгіївські стрічки".

Але невідомо, чи справдяться сподівання пана Туки щодо решти України. Речник СБУ на питання журналіста depo.ua стосовно кадетського корпусу і "Вєрного козацтва" відповісти не зміг, бо протягом дня не відповідав на дзвінки. 

Проте ми готові надати коментар СБУ як тільки його отримаємо. 

Костянтин Машовець, який підняв питання проросійських козаків на Київщині розповів depo.ua, що особисто в СБУ не повідомляв, але знає, що на гарячу лінію про це вже повідомлено і хто треба - в курсі.

Джерело

Додати коментар


Захисний код
Оновити