Добродійний внесок

Дякуємо за вашу підтримку!

Картка ПриватБанк:

5168 7551 0517 2221

Оздоровчі практики

Духовне очищення;
Психологічні бесіди;
Споглядання;
Замовляння;
Виготовлення особистих оберегів;
Масажі.
Тел.: 099-970-92-12, 063-153-26-81
(Берегиня Ясна, Запоріжжя)

Зараз на сайті

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

Що означає «пропаганда гомосексуалізму»?


Прихильники ЛГБТ часто намагаються висміяти риторику тих, хто протистоїть цьому згубному явищу. Зокрема, об'єктом насмішок стає поняття «пропаганда гомосексуалізму». Симпатики ЛГБТ говорять: «Ви що - вважаєте, що в наслідок пропаганди хтось стане гомосексуалістом»?

Отож, про що йдеться, коли здорові сили засуджують пропаганду гомосексуалізму?

У першу чергу під поняттям такої пропаганди мається на увазі пропаганда самої НОРМАЛЬНОСТІ гомосексуалізму та інших відхилень (насамперед розладів статевої ідентичності). Більшість людей сприймає гомосексуалізм як психічне відхилення і морально неприйнятне явище. Таке сприйняття диктується здоровим глуздом. Так само на рівні самоочевидності ми розуміємо, що людина – це статева істота, що люди поділяються на чоловіків і жінок. Натомість представники руху ЛГБТ намагаються переконати все суспільство, що гомосексуалізм є чимось нормальним і що стать не має значення, що ми – не чоловіки і жінки, а носії якихось «гендерів» (їх є декілька десятків).

Протидія такій пропаганді - це не просто захист моралі і здорового глузду. Це ще й захист самого права на власну думку.

В цілому виділяють шість кроків до встановлення гомодиктатури:

1. У суспільства намагаються викликати співчуття до представників «секс-меншин» як до «дискримінованої групи».

2. Потім ухвалюють закони про заборону «дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності».

3. Далі відбувається легалізація одностатевих цивільних партнерств.

4. Наступний закономірний крок – легалізація «одностатевих шлюбів».

5. Як наслідок – ухвалення законів, які дозволяють одностатевим парам всиновлювати дітей.

6. Фінальний крок: внесення змін у законодавство, які передбачають адміністративну та кримінальну відповідальність для всіх, хто незгодний з усім вище перерахованим.

Тобто в кінцевому рахунку ВСІХ НАС ЗОБОВ'ЯЗУВАТИМУТЬ ВІРИТИ У ДОГМИ ІДЕОЛОГІЇ ЛГБТ.

Відзначимо, що якщо гей-лобі вдалося викреслити гомосексуалізм із переліку психічних відхилень, то розлади статевої ідентичності ще досі визнаються психіатрами у якості хвороби (це відхилення класу F64.0, F64.1, F64.8, F64.9 згідно з останньою редакцією Міжнародного класифікатора хвороб). Тобто нас можуть зобов'язати йти не просто проти здорового глузду, але й проти науки і сліпо вірити, що дорослий чоловік, який вважає себе дівчиною, - це цілком нормальна людина. Якщо ти в це не віриш і публічно висловлюєш свою думку, значить ти «трансфоб» і маєш понести відповідальність.

Справді: доросла людина навряд чи стане гомосексуалістом внаслідок пропаганди. Але кінцева мета пропаганди - заборонити всім нам визнавати норму нормою, а відхилення - відхиленням.

Інша справа, що пропаганда сексуальних збочень може безпосередньо вплинути на дітей та підлітків. У час, коли людська сексуальність лиш формується, нав'язування думки про «нормальність» сексуальних відхилень справді може позбавити дитину природної ідентичності й орієнтації і нав'язати їй хворобливі норми поведінки. Представники руху ЛГБТ ще півстоліття тому відверто писали, що одне з їхніх головних завдань - завербувати дітей. Зараз це завдання активно втілюється. У тому числі у нас, в Україні. Згідно з прийнятою наприкінці 2015 року урядовою програмою, українських школярів чекає активна промивка мізків. Це – один із найжахливіших напрямів гомопропаганди.

 

Національний Корпус

Додати коментар


Захисний код
Оновити