Добродійний внесок

Дякуємо за вашу підтримку!

Картка ПриватБанк:

4149 6090 0382 7658

Картка Monobank:

 4441 1144 6569 7371

Оздоровчі практики

Духовне очищення;
Психологічні бесіди;
Споглядання;
Замовляння;
Виготовлення особистих оберегів;
Масажі.
Тел.: 099-970-92-12, 063-153-26-81
(Берегиня Ясна, Запоріжжя)

Зараз на сайті

На сайті 5 гостей та відсутні користувачі

У Бортничах поклонялися домовині з трупом


Шоковані родичі сектантів розповіли, як віряни у Бортничах поклонялися домовині з трупом. Люди потрапили на гачок священника-шахрая. Трупу поклонялися майже 80 вірян.

Історія, що вразила Україну: священик у Бортничах оголосив померлу дружину святою, викопав її труну та поставив у церкві. Домовині з трупом жінки били поклони 80 вірян, що жили на закритій території.

Наталя ховає обличчя та розповідає власну історію. Її мати разом із вітчимом пішли в Бортницьку церкву ще 2007-го. Сім'я жінки нічого поганого в цьому не вбачала, та згодом зрозуміла – секта.

"Я була в шоці. Під час служби цей священник починав по цьому пристолу бігати, і постійно в нього мова агресивна, і він цим людям таке казав - "чіпи, коди, ми скоро помремо, не можна ходити лікуватися, бо вживляють коди", - розповідає дівчина.

Згодом мати Наталії Олена, кандидат психологічних наук, разом із чоловіком покинули роботу, житло та переїхали жити до церкви. 2008-го жінка народила третю дитину та не стала оформляти документи, бо священик це забороняв.

Старша донька Олени взялася за питання позбавлення батьківства, щоби забрати сестер із церкви, але мама з вітчимом несли гроші в храм Наслудова.

Та досі не може оговтатися від почутих розповідей.

"Коли мені мама каже, ну ми її цілували і в губки, і в ручки. Люди цілували труп. Як це можна вселити? Священник цей внушив 80 чоловікам, що вона пахне медовим запахом", - каже Наталя.

Дівчина вмовляла матір поїхати додому після того, як священика забрала міліція, а людей - виселили. Під час обшуку вони молилися до викопаної жінки.

Експерт Наталія Ломоносова розповідає, що колишні сектанти не знають, як жити без свого гуру, сектанство небезпечне пригніченням свідомості людини. Наталія певна, найближчим часом кількість сект в Україні зросте, особливо у селах.

Люди, чиї родичі потрапили до секти, бояться, що священика відпустять, а їхні рідні знову потраплять під його вплив. МВС проводить перевірку дій Наслудова, якого позбавили сану ще три роки тому. На території церкви під час обшуку, окрім тіла дружини душпастиря, виявили і несанкціоноване поховання. Зараз друге тіло на експертизі, яка покаже, чи своєю смертю померла жінка, а священник знаходиться на судово-психіатричній експертизі у психлікарні.

Тим часом, у скандальному храмі вже новий духівник. Жителі Бортничів, Дарницького району Києва, сподіваються, що тепер храм Пресвятої богородиці в них буде відчинений для всіх.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити