Добродійний внесок

Дякуємо за вашу підтримку!

Картка ПриватБанк:

5168 7551 0517 2221

Радіо Сварга

Трансляцію радіо "Сварга" можна відновити. Для цього потрібен старий комп'ютер під сервер. Якщо в кого є можливість пожертвувати техніку або профінансувати, звертайтеся до волхва Яромира:
jaromir@yaro.dp.ua.

Зараз на сайті

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

Купало в Миколаєві, 2018

На запрошення Бузького Козацтва волхв РПК Світовит Пашник взяв участь у святкуванні Купала в Миколаєві, що проходило в парку Перемоги.

Всі хто мав змогу й був присутній із задоволенням цікаво та жваво провів вечір за купальськими традиціями на свіжому повітрі...

Сьогодні було все що можна тільки уявити починаючи від загравання з представниками нечисті, справжнього козацького весілля, сватання Марени та Купала, стрибків через купальське вогнище, кривого танку, хороводів, фаєршоу...

 

І все це є прекрасним взірцем згуртовування громади та культурного відпочинку!

Це вже четверте святкування Купала на леї козацької слави, а людей і особливо дітей щороку тільки більшає, що свідчить про необхідність саме ось таких традиційних свят!

Красно дякую всім хто допоміг та долучився до здійснення сьогоднішнього свято!

Особлива подяка нашим захисникам за Мир та Спокій в рідному Миколаєві!

І все що сьогодні сталося завдяки тендітній Наталья Данилюк, яка зібрала прекрасну команду, знайшла спонсорів, час (бо в Наташи є новонароджена донечка і два синочки), погода була проти репетицій і постійно лякала, але ви самі бачите як все чудово вдалося!

Олена Дяченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити