Добродійний внесок

Дякуємо за вашу підтримку!

Картка ПриватБанк:

5168 7551 0517 2221

 

Картка Monobank:

4441 1144 4922 9861

Оздоровчі практики

Духовне очищення;
Психологічні бесіди;
Споглядання;
Замовляння;
Виготовлення особистих оберегів;
Масажі.
Тел.: 099-970-92-12, 063-153-26-81
(Берегиня Ясна, Запоріжжя)

Зараз на сайті

На сайті 5 гостей та відсутні користувачі

Перунів тиждень на Хортиці

Цього літа Руське Православне Коло насичено провело Перуновий тиждень. На стародавньому святилищі острова Хортиця рідновіри п’ять вечорів приймали гостей – молодих козаків та їхніх наставників.

Вихованці козацьких шкіл з’їхалися в Запоріжжя на Всеукраїнський збір дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура - 2014: Хортиця». Крім різних конкурсів та екскурсій, в планах цього заходу було і відвідання святилища-обсерваторії, якому понад 4 тис. років.

Після важкого дня молоді люди потрапляли в казковий світ стародавньої віри. Їх зустрічали духовні провідники РПК: Волхв Світовит Пашник, берегиня Ясна Яковенко, жрець Микола Кардач. Смолоскипи в сутінках, священні вогнища, звуки бубна – налаштовували усіх на святе дійство. Молоді воїни пройшли очищення чотирма стихіями, з’єднали свою силу ходою навколо святилища. Звучали молитви до Перуна – покровителя воїнів, закликали до єдності Роду і любові до Батьківщини.

На стародавньому святилищі молоді воїни промовили клятву берегти свою Землю і давню Віру в ім'я свого Роду. Волхв освятивши ритуальну зброю благословив нею майбутніх захисників нашої Держави Русі-України.

Згадали сучасні бойові дії зі східним ворогом України. Усі присутні пом’янули загиблих захисників вітчизни. За нашою вірою воїни, що загинули на полі бою, потрапляють до небесного Перунова Полка. А цей полк допомагає нашим воїнам, надаючи їм впевненість у своїй силі.

На завершення Перунового тижня було проведено урочисте Богославлення для всіх рідновірів. Перед ними провели показові бої члени ВГО "Патріот України". Свято Перуна супроводжував спів Фольклорно-обрядового колективу "Оріани" під керівництвом Наталії Лук'яненко. Обрядодійство надало натхнення учасникам і впевненість у завтрашньому дні, бо з нами наші Рідні Боги і весь наш Рід.

Запрошуємо рідновірів відвідати і наступного року стародавнє свято Перуна.

Світлини ВКонтакті

Світлини на Facebook

Захід ВКонтакті   Подія на Facebook

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити