Добродійний внесок

Дякуємо за вашу підтримку!

Картка ПриватБанк:

5168 7551 0517 2221

Радіо Сварга

Трансляцію радіо "Сварга" можна відновити. Для цього потрібен старий комп'ютер під сервер. Якщо в кого є можливість пожертвувати техніку або профінансувати, звертайтеся до волхва Яромира:
jaromir@yaro.dp.ua.

Зараз на сайті

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

Руське Православне Коло взяло участь у Квест-екскурсії «Відкрий для себе Хортицю»


До 50-річчя створення державного історико-культурного заповідника «Хортиця» КЗ «Центр туризму» та Національний заповідник «Хортиця» підготували цікавий захід для учнів запорізьких шкіл та гуртківців КЗ «Центр-туризму» квест-екскурсію «Відкрий для себе Хортицю».

Метою заходу була популяризація знань про багатовікову історію, чудову природу острова Хортиця та патріотичне виховання дітей нашого краю. В ході 5 годинного квесту його учасники відшукали понад 3 десятки цікавих пам’ятних місць та об’єктів північної частини о. Хортиця, виконали десятки різноманітних завдань.

Брали участь у театралізованих виставах і змогли відчути себе скіфами та козаками, познайомитись з давніми обрядами. Виконували завдання майстер класів, та навіть знайшли козацький скарб, і, як годиться, віднесли його до музею, отримавши свою частку винагороду. Кожен учасник заходу відкрив для себе, якусь ще не знайому йому грань Хортиці.

Висловлюємо подяку усім учасникам і організаторам заходу.

Світлана Охріменко,
НЗ "Хортиця".

Додати коментар


Захисний код
Оновити