Добродійний внесок

Дякуємо за вашу підтримку!

Картка ПриватБанк:

4149 6090 0382 7658

Картка Monobank:

 4441 1144 6569 7371

Оздоровчі практики

Духовне очищення;
Психологічні бесіди;
Споглядання;
Замовляння;
Виготовлення особистих оберегів;
Масажі.
Тел.: 099-970-92-12, 063-153-26-81
(Берегиня Ясна, Запоріжжя)

Зараз на сайті

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

Диверсанти з РФ отаборилися в Святогірській Свято-Успенській Лаврі УПЦ Московського патріархату


Бойовиків, які штурмували адміністративні будівлі в Слов'янську, прихистив місцевий православний центр, передає УНІАН.

Про це міський голова Слов'янська Неля Штепа заявила журналістам сьогодні після наради мерів і керівників районних адміністрацій Донецької області під керівництвом голови області Сергія Тарути.

Вона розповіла, що «п'ять днів тому ось ці озброєні повстанці зібралися за містом Артемівськом у двох КамАЗах, після цього, за погодженням з нашим православним священиком отцем Віталієм, вони розмістилися у нього в православному центрі».

 «Мені подзвонили жителі та повідомили, що близько 150 повністю озброєних людей вийшли з цього православного центру і до них приєдналися 300 осіб, яких запросив отець Віталій - це колишні афганці та військові, які приєдналися до цих повстанцям. Цим 300 особам повстанці дали повні повноваження і вони сьогодні, що хочуть, те і роблять в місті», - заявила Штепа.

Голова міста також розповіла, що «сьогодні вночі чоловік їхав на роботу з Харкова в Бердянськ, його зупинили "прості слов'янські хлопці" які вирішили пограти «у війнушку», які вирішили, що вони головні в цьому житті, - зупинили, почали "шмонати" машину, чоловік їм чинив опір, вони його впритул розстріляли». За словами Штепи сьогодні цей чоловік «у тяжкому стані, у нього прострелені ноги, руки, тулуб, і ми робимо йому операцію за операцією, щоб його врятувати».

Кореспонденту УНІАН також повідомили місцеві жителі Слов'янська та Святогорська, які є членами різних громадських організацій, що так званий центр російських диверсантів розташовувався у Святогірській Свято-Успенській Лаврі Московського патріархату УПЦ Донецької Єпархії.

Про Московський патріархат на Форумі РПК

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити