Добродійний внесок

Дякуємо за вашу підтримку!

Картка ПриватБанк:

4149 6090 0382 7658

Картка Monobank:

 4441 1144 6569 7371

Оздоровчі практики

Духовне очищення;
Психологічні бесіди;
Споглядання;
Замовляння;
Виготовлення особистих оберегів;
Масажі.
Тел.: 099-970-92-12, 063-153-26-81
(Берегиня Ясна, Запоріжжя)

Зараз на сайті

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

Живосил Лютий у полоні! (Пише Марина Люта)

Слава Рідним Богам! Слава Україні!
Василя (Живосила Лютого) затримали на нашому вчорашньому мітингу.
Він захистив мене та мого батька, коли розганяли наш мітинг. Бігли за нами дворами, людей п'ятдесят, він поспішав слідом. Люди неадекватні, натовп тітушок. Ловили нас з моїм батьком - я не зняла стрічку, батько намагався захищати мене та кількох дівчат.

З криками "бЕндЕровЄц" та "фашисти" загнали нас у якийсь будинок та чекали на нас під під'їздом, потім почали виносити двері. Ми заховалися в якійсь хаті - нас почали чатувати, Вася вигукнув: "Вам потрібен правий сектор, то я тут" чи щось таке... За кілька хвилин вже оточили його, коли нас визволяли машиною, вже нікого не було, тільки дома ми дізналися. Пішли погрози нашій безпеці. З міліції зателефонували тільки коли ми вже почали на вуха всіх піднімати. Спочатку обіцяли відпустити одразу, потім - як всі прийдуть до тями, через добу. Вночі була в нього, передала речі. Побитий сильно. Голова, щелепи, око трохи заплило. Кажуть, що за три дні буде суд. Кажуть, що знайшли ножа, і експертиза показала - що то є холодна зброя (еге, за дві години встановила....) стаття 263, 2 ч. строк - від двох до п'яти.

Є відео, як його затримували - прив'язували до дерева та били. Міліція нічого не робила, наш мітинг за Україну розігнали за кілка хвилин.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #1 Світовит 24.04.2014, 09:22
Живосила відпустили, але має переховуватися. Бездіяльність влади приводить до таких прикрих випадків. Не залишаємося осторонь, боремося за Україну і наш Рід!
Цитата