Добродійний внесок

Дякуємо за вашу підтримку!

Картка ПриватБанк:

4149 6090 0382 7658

Картка Monobank:

 4441 1144 6569 7371

Оздоровчі практики

Духовне очищення;
Психологічні бесіди;
Споглядання;
Замовляння;
Виготовлення особистих оберегів;
Масажі.
Тел.: 099-970-92-12, 063-153-26-81
(Берегиня Ясна, Запоріжжя)

Зараз на сайті

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Що означає «пропаганда гомосексуалізму»?


Прихильники ЛГБТ часто намагаються висміяти риторику тих, хто протистоїть цьому згубному явищу. Зокрема, об'єктом насмішок стає поняття «пропаганда гомосексуалізму». Симпатики ЛГБТ говорять: «Ви що - вважаєте, що в наслідок пропаганди хтось стане гомосексуалістом»?

Отож, про що йдеться, коли здорові сили засуджують пропаганду гомосексуалізму?

У першу чергу під поняттям такої пропаганди мається на увазі пропаганда самої НОРМАЛЬНОСТІ гомосексуалізму та інших відхилень (насамперед розладів статевої ідентичності). Більшість людей сприймає гомосексуалізм як психічне відхилення і морально неприйнятне явище. Таке сприйняття диктується здоровим глуздом. Так само на рівні самоочевидності ми розуміємо, що людина – це статева істота, що люди поділяються на чоловіків і жінок. Натомість представники руху ЛГБТ намагаються переконати все суспільство, що гомосексуалізм є чимось нормальним і що стать не має значення, що ми – не чоловіки і жінки, а носії якихось «гендерів» (їх є декілька десятків).

Протидія такій пропаганді - це не просто захист моралі і здорового глузду. Це ще й захист самого права на власну думку.

В цілому виділяють шість кроків до встановлення гомодиктатури:

1. У суспільства намагаються викликати співчуття до представників «секс-меншин» як до «дискримінованої групи».

2. Потім ухвалюють закони про заборону «дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності».

3. Далі відбувається легалізація одностатевих цивільних партнерств.

4. Наступний закономірний крок – легалізація «одностатевих шлюбів».

5. Як наслідок – ухвалення законів, які дозволяють одностатевим парам всиновлювати дітей.

6. Фінальний крок: внесення змін у законодавство, які передбачають адміністративну та кримінальну відповідальність для всіх, хто незгодний з усім вище перерахованим.

Тобто в кінцевому рахунку ВСІХ НАС ЗОБОВ'ЯЗУВАТИМУТЬ ВІРИТИ У ДОГМИ ІДЕОЛОГІЇ ЛГБТ.

Відзначимо, що якщо гей-лобі вдалося викреслити гомосексуалізм із переліку психічних відхилень, то розлади статевої ідентичності ще досі визнаються психіатрами у якості хвороби (це відхилення класу F64.0, F64.1, F64.8, F64.9 згідно з останньою редакцією Міжнародного класифікатора хвороб). Тобто нас можуть зобов'язати йти не просто проти здорового глузду, але й проти науки і сліпо вірити, що дорослий чоловік, який вважає себе дівчиною, - це цілком нормальна людина. Якщо ти в це не віриш і публічно висловлюєш свою думку, значить ти «трансфоб» і маєш понести відповідальність.

Справді: доросла людина навряд чи стане гомосексуалістом внаслідок пропаганди. Але кінцева мета пропаганди - заборонити всім нам визнавати норму нормою, а відхилення - відхиленням.

Інша справа, що пропаганда сексуальних збочень може безпосередньо вплинути на дітей та підлітків. У час, коли людська сексуальність лиш формується, нав'язування думки про «нормальність» сексуальних відхилень справді може позбавити дитину природної ідентичності й орієнтації і нав'язати їй хворобливі норми поведінки. Представники руху ЛГБТ ще півстоліття тому відверто писали, що одне з їхніх головних завдань - завербувати дітей. Зараз це завдання активно втілюється. У тому числі у нас, в Україні. Згідно з прийнятою наприкінці 2015 року урядовою програмою, українських школярів чекає активна промивка мізків. Це – один із найжахливіших напрямів гомопропаганди.

 

Національний Корпус

Додати коментар


Захисний код
Оновити