Добродійний внесок

Дякуємо за вашу підтримку!

Картка ПриватБанк:

4149 6090 0382 7658

Картка Monobank:

 4441 1144 6569 7371

Оздоровчі практики

Духовне очищення;
Психологічні бесіди;
Споглядання;
Замовляння;
Виготовлення особистих оберегів;
Масажі.
Тел.: 099-970-92-12, 063-153-26-81
(Берегиня Ясна, Запоріжжя)

Зараз на сайті

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

Свято Перуна в Запоріжжі


Ушанування Перуна в Запоріжжі цього року відбулося в кількох місцях. Спочатку дійство проходило в рамках Шевченко-Фесту "Тарасове Запорожжя-2015", яке організувало  Товариство "Просвіта" ім. Т.Г.Шевченка на чолі з Олегом Ткаченком. Біля Груші Булатів, у хаті яких зупинявся Т.Г. Шевченко, коли відвідував острів Хортиця. Запалав священний вогонь знаменуючи поєднання пророцтв Кобзаря з бойовим духом воїнів Русі-України.

Духовні провідники РПК Світовит Пашник, Вірослав Зозуля, Вадим Літвінов, Ярина Яніна, Микола Кардач проголосили молитви до Перуна та Рідних Богів, прославляючи військову силу і єдність Роду.

Перед учасниками обрядодійства виступив Клуб історичного фехтування "Стезя" за керівництва Сергія Панченка. Хлопці зійшлися у лицарських боях, як це й було у давнину, коли перед Родом проводили свої змагання молоді воїни, показуючи свою готовність стати в обороні рідної Землі.

Продовжилося святкування наступного дня на недільному богославленні, за присутності харківської і київської громад, що завітали на священний острів Хортиця. На стародавньому святилищі наших передків отримали духовну підтримку від наших Рідних Богів. До нашого Роду приєдналося дев'ять онуків Дажбожих, прийнявши Рідну Віру. Далі рідновіри взяли участь у гала-концерті Шевченко-Фесту, де молитвами і піснями прославили нашу Вітчизну і Кобзаря.

На завершення святкувань на Перунів день 20 липня був проведений обряд в Центральному парку культури та відпочинку м. Запоріжжя "Дубовий Гай" разом з Фольклорно обрядовим колективом "Оріани" (керівник Наталя Лук'яненко). Берегиня Ясна Яковенко принесла обрядовий рушник, яким благословляють воїнів, що зараз воюють з московськими загарбниками. Всі присутні жінки, торкнувшись цього рушника помолилися за наших захисників, щоб їх берегли Рідні Боги.

Навколо Перунового вогню, серед дубів, закрутилися два хороводи: внутрішній чоловічий і зовнішній жіночий, кожен з яких несе свою духовну силу і призначення у цьому світі. А поєднавшись разом чоловіки і жінки стають в одне коло і творять єдність усього Роду нашого. На завершення свята виступив Театр вогню "Магай".

З Перуновим благословінням рідновіри пішли творити справу Роду нашого. Перемога буде за нами, бо Рідні Боги допомагають тому, хто бореться за своє життя! Слава Перуну!


Світлини зі свята Перуна:

https://vk.com/pashnyk?z=album74951513_218683417

https://vk.com/pashnyk?z=album70758803_218641570

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити