Добродійний внесок

Дякуємо за вашу підтримку!

Картка ПриватБанк:

4149 6090 0382 7658

Картка Monobank:

 4441 1144 6569 7371

Оздоровчі практики

Духовне очищення;
Психологічні бесіди;
Споглядання;
Замовляння;
Виготовлення особистих оберегів;
Масажі.
Тел.: 099-970-92-12, 063-153-26-81
(Берегиня Ясна, Запоріжжя)

Зараз на сайті

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

Свято Покрови на Хортиці (видиво)


Рідновіри черговий раз зібралися на легендарній Хортиці, щоб відзначити свято Покрови. Одне з найвеличніших свят осінньої пори року, яке шанувалося козацтвом і всім людом. Сучасні рідновіри продовжують давні звичаї і сучасні воїни і волонтери прийшли, щоб ушанувати своїх побратимів і посестер, яких прийняла Мати-Сира Земля до свого лона – покрила їх як своїх дітей. І молимося в цей час до Батька Сварога, щоб взяв до шлюбу Землю і відродив життя славним людям у наступному поколінні. То й в цей час звертаються неодружені до Богів Рідних, щоб і вони також мали родинне щастя і дітей.

Цього разу був дивовижно теплий осінній день. Приїхали гості з Дніпропетровська, Нікополя , Кривого Рогу, Сміли, Харкова та інших міст. Верховний волхв Руського Православного Кола Світовит Пашник урочисто розпочав свято на стародавньому святилищі наших Предків, якому понад 4 тисячі років. Духовні провідники Ясна, Вірослав, Оріяна, Лада, Вадим, Микола, Ярина, Велемудр промовляли молитви і проповіді приурочені до величного стародавнього свята.

Пісні та хороводи від фольклорно-обрядового колективу "Оріани" (керівник Наталя Лук'яненко), а також співи і гра кобзаря-бандуриста Володимира Дяденка прикрасили свято.

Наші свята єднають наш народ, надихають до спільної дії. Єднаючись в одному колі ми відчуваємо себе братами і сестрами, а Боги є нашими родичами. Віра нам допомагає знайти себе серед Природи і Суспільства. Ідучи праведним шляхом, ми долаємо перепони, а Боги допомагають тому, хто бореться за своє життя. Перемога буде за нами!

 Світлини в Контакті

Світлини в Фейсбук

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити