Добродійний внесок

Дякуємо за вашу підтримку!

Картка ПриватБанк:

4149 6090 0382 7658

Картка Monobank:

 4441 1144 6569 7371

Оздоровчі практики

Духовне очищення;
Психологічні бесіди;
Споглядання;
Замовляння;
Виготовлення особистих оберегів;
Масажі.
Тел.: 099-970-92-12, 063-153-26-81
(Берегиня Ясна, Запоріжжя)

Зараз на сайті

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі

Чому саме на Холодному?..


Знайомимося? Я, голова громади «Поклик Предків», жрець Велемудр з міста Сміла. Коли виникла наша громада, мені як духовному провіднику потрібно було знайти місце для проведення обрядів та свят, а в подальшому побудування святилища. 

Одного теплого, весняного дня, гуляючи, з сім'єю, ми знайшли чудову галявину. Не можу зараз передати того відчуття, яке виникло побачивши її, щось наче підштовхнуло, підказало – «дивись яке місце». Кожні вільні хвилини, кожні вихідні ми почали ходити на ту галявину, чи то просто на відпочинок, чи то провести невеликий обряд, якась невідома сила тягнула саме на це місце.

Порадилися з дружиною, та вирішили, що саме тут будемо будувати святилище. Згодом з'явилося, невелике, дерев'яне святилище, почали потихеньку працювати, облаштовувати. Проходило свято за святом, начебто все добре, та в один з днів напередодні свята пішли подивитися та підготувати святилище, а воно зруйноване. Поприбирали відновили пошкодження. Наступного ранку знову те саме.

Спочатку були думки шукати щось інше: інше місце, в іншому районі, чи навіть за містом, та невідома сила знову і знову приводила саме на ту першу галявину.

Почали виникати питання чому саме ця галявина, а не якась інша, дні за днями шукав інформацію з приводу місцевості, проводив часами в архіві, працював з старовинними документами, аж поки не знайшов одну цікаву книгу, в якій автор-краєзнавець описує один з районів Смілянщини:

«Включите воображение, мой читатель! Мы стоим, скажем, над яром в Холоднянском. Перед нами, внизу, вдоль берега ручья растянулось становище: ряд домов с высокими остроконечными крышами, всюду – кибитки, в каждом дворе – волы и много лошадей. Дымятся большие костры… Доносятся громкие выкрики людей, заметна какая то суета, волхвы ведут подготовку к шумному празднеству, событие о котором известил гонец – войско возвращается домой с победой, богатой добычей из чужих земель… (А.Коваленко «Земли Родной Минувшая Судьба или Сказанье о Смелянщине»).

Прочитавши розповідь, закортіло дізнатися більше. Вирішив завітати до нашого Краєзнавчого музею. Поговорив з директоркою пані Надією, вона порадила пошукати інформацію з приводу історії краю в старовинних щоденниках графа Олексія Олексійовича Бобринського, який свого часу проводив розкопки в місті Сміла.

З  щоденників дізнався про скіфське поселення та святилище саме біля озера Холодне, відповідь знайдено, чому саме ця галявина. Почали відроджувати давню історичну пам'ятку.

Громада "Поклик Предків" запрошує приєднатися та допомогти в облаштуванні святилища "Холодне ".

Звертайтеся до нас за телефонами: 093-166-13-24, 050-056-48-54. 

Карта ПриватБанк: 5168 7572 6094 2455 Башлакова Оксана Леонідівна

З повагою, жрець Велемудр (Олексій Скидан.)

 

 Початок нового облаштування святилища

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити