Добродійний внесок

Дякуємо за вашу підтримку!

Картка ПриватБанк:

4149 6090 0382 7658

Картка Monobank:

 4441 1144 6569 7371

Оздоровчі практики

Духовне очищення;
Психологічні бесіди;
Споглядання;
Замовляння;
Виготовлення особистих оберегів;
Масажі.
Тел.: 099-970-92-12, 063-153-26-81
(Берегиня Ясна, Запоріжжя)

Зараз на сайті

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

Покрова на Хортиці (видиво)


На свято Покрови острів Хортиця зустрів рідновірів теплим днем. На святилищі-обсерваторії, якому понад 4 тис. років, сини і доньки Русі-України прославили Пресвяту Покрову - Землю Рідну, яка прийме до лона свого померлих і породить нових дітей - свята Вона для нас! Тому наші воїни свято бережуть Рідну Землю, щоб було де жити роду нашому.

Окрім запоріжців, в неділю 2 жовтня приїхали представники і духовні провідники громад з міст Дніпро, Сміла, Нікополь. Прославивши Рідних Богів і Предків рідновіри очистилися чотирма стихіями і були благословенні святим Покровом. Кожен учасник мав понести з собою віру в єдність Роду і його захист. Чарівний музичний супровід здійснили Юлія та Олексій Макаренки (колектив "Одна Родина") з села Гнаровське Вільнянського району.

 

 

 Посвячення Велимудра Скидана у волхви

За рішенням Кола Владик у волхви посвятили Велемудра Скидана та у жриці Доброгніву Мякеньку. Духовне посвячення здійснили волхви Світовит Пашник, Яромир Мірошниченко, берегиня Ясна Яковенко та жерці Божевой Літвінов, Ярина Яніна.

Посвячення Доброгніви Мякенької у жриці

Після Богославлення було проведено нараду, основним питанням якої було подальший розвиток Руського Православного Кола. Волхва Яромира Мірошниченка було призначено головою Управи РПК. Основним завданням поставлено реєстрація РПК на всеукраїнському рівні і налагодження плідної роботи відділів.

 

 

 

 

 

 

 

Світлини і видиво - Наталії Ігнатової.

Додати коментар


Захисний код
Оновити