Добродійний внесок

Дякуємо за вашу підтримку!

Картка ПриватБанк:

4149 6090 0382 7658

Картка Monobank:

 4441 1144 6569 7371

Оздоровчі практики

Духовне очищення;
Психологічні бесіди;
Споглядання;
Замовляння;
Виготовлення особистих оберегів;
Масажі.
Тел.: 099-970-92-12, 063-153-26-81
(Берегиня Ясна, Запоріжжя)

Зараз на сайті

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

День захисника України та День козацтва на Хортиці


День захисника України відзначили рідновіри РПК 14 жовтня на острові Хортиця. Обрядодійство проходило на святилищі-обсерваторії. На свято завітали гості з Нікополя та Дніпра. Правили: волхв Світовит Пашник, жерці: Вадим Літвінов, Ярина Яніна, посестра Зорелада Саленюк. Світлини - В'ячеслав Мороз.

 

 

Та хто знає, як стають козаками? Можливо молодим чоловікам приходить повістка, як з військкомату про призов до армії.

Ні. Точно ні, бо козаком стати не можливо, козаками тільки народжуються.

Дух справжнього воїна народжується в тілі і чоловік з дитинства відчуває той поклик у серці, він не дає спокою і змушує йти за покликанням. То і є наш праведний шлях – іти за покликанням Духа.

Та на чий клич відгукується той войовничий дух?

Недарма це свято за традицією поєднують зі святом Покрови Богині-Матері. Бо це сама Матір-Земля, рідна ненька Україна, скликає найсміливіших і найхоробріших, тих хто дивиться страхам у вічі, та без краплі сумнівів, лише з вірою у серці ризикує і перемагає. Найсильніших вона приймає до свого війська Захисників! Найвідданіших обирає втілювати її волю на Землі – оберігати саму Божественну Матір-Землю і всіх, хто мешкає на ній: матерів та батьків, братів та сестер, дружин та дітей.

Тож наша Україна є і матір’ю козацтва. Це ж на ній, на її безкраїх степах, за порогами священної ріки Дніпро, на цій древній землі острова Хортиця зародилося козацтво і тут воно існує!

Дякуємо нашим захисникам козакам Священного Війська Запорозького за їх служіння. Саме священному, бо свят, той у кого щире серце, ясний розум, світлі думки, чисті наміри, вірні дії.

Слава незламному і непідкореному, свободолюбивому Духу козацтва!

 Зорелада Саленюк

 


 

Більше світлин на Фейсбук

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити