Добродійний внесок

Дякуємо за вашу підтримку!

Картка ПриватБанк:

4149 6090 0382 7658

Картка Monobank:

 4441 1144 6569 7371

Оздоровчі практики

Духовне очищення;
Психологічні бесіди;
Споглядання;
Замовляння;
Виготовлення особистих оберегів;
Масажі.
Тел.: 099-970-92-12, 063-153-26-81
(Берегиня Ясна, Запоріжжя)

Зараз на сайті

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

Перунів тиждень на Хортиці

Цього літа Руське Православне Коло насичено провело Перуновий тиждень. На стародавньому святилищі острова Хортиця рідновіри п’ять вечорів приймали гостей – молодих козаків та їхніх наставників.

Вихованці козацьких шкіл з’їхалися в Запоріжжя на Всеукраїнський збір дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура - 2014: Хортиця». Крім різних конкурсів та екскурсій, в планах цього заходу було і відвідання святилища-обсерваторії, якому понад 4 тис. років.

Після важкого дня молоді люди потрапляли в казковий світ стародавньої віри. Їх зустрічали духовні провідники РПК: Волхв Світовит Пашник, берегиня Ясна Яковенко, жрець Микола Кардач. Смолоскипи в сутінках, священні вогнища, звуки бубна – налаштовували усіх на святе дійство. Молоді воїни пройшли очищення чотирма стихіями, з’єднали свою силу ходою навколо святилища. Звучали молитви до Перуна – покровителя воїнів, закликали до єдності Роду і любові до Батьківщини.

На стародавньому святилищі молоді воїни промовили клятву берегти свою Землю і давню Віру в ім'я свого Роду. Волхв освятивши ритуальну зброю благословив нею майбутніх захисників нашої Держави Русі-України.

Згадали сучасні бойові дії зі східним ворогом України. Усі присутні пом’янули загиблих захисників вітчизни. За нашою вірою воїни, що загинули на полі бою, потрапляють до небесного Перунова Полка. А цей полк допомагає нашим воїнам, надаючи їм впевненість у своїй силі.

На завершення Перунового тижня було проведено урочисте Богославлення для всіх рідновірів. Перед ними провели показові бої члени ВГО "Патріот України". Свято Перуна супроводжував спів Фольклорно-обрядового колективу "Оріани" під керівництвом Наталії Лук'яненко. Обрядодійство надало натхнення учасникам і впевненість у завтрашньому дні, бо з нами наші Рідні Боги і весь наш Рід.

Запрошуємо рідновірів відвідати і наступного року стародавнє свято Перуна.

Світлини ВКонтакті

Світлини на Facebook

Захід ВКонтакті   Подія на Facebook

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити