Добродійний внесок

Дякуємо за вашу підтримку!

Картка ПриватБанк:

4149 6090 0382 7658

Картка Monobank:

 4441 1144 6569 7371

Оздоровчі практики

Духовне очищення;
Психологічні бесіди;
Споглядання;
Замовляння;
Виготовлення особистих оберегів;
Масажі.
Тел.: 099-970-92-12, 063-153-26-81
(Берегиня Ясна, Запоріжжя)

Зараз на сайті

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

Громади РПК відзначили осіннє рівнодення


На священному острові Хортиця рідновіри зібралися на святилищі предків, якому понад 4 тисячі років, щоб ушанувати прихід Миробога. На висоті Брагарня, між балками Совутина і Велика Молодняга у давні часи люди спостерігали за небесними світилами і виклали святилище-обсерваторію, де й відобразили основні моменти світотворення і власного життя.

Свято рівнодення має різні назви: Овсень, що позначає осіннє Сонце, Радогощ - радий гостям, які привозили товари на ярмарки. За Велесовою Книгою Купалбог править до Митнищ. В осінній період починає правити Миробог, що позначає мирне Сонце, воно уявлялося сивим та мудрим дідом, який вже має онуків. І дійсно Сонце в цей період стає мирним, лагідним, інше його ім'я Лад, або разом - Ладомир. Закінчувалися війни, торгові походи, праця в у віддалених районах, люди поверталися до домівок і готувалися до спокійного життя. Цей час найбагатший після урожаю, справляють весілля, але й треба подбати про озимину.

Цього разу день був сонячним і теплим. Древнє святилище, що має два двори, радо зустріло гостей. Духовні провідники Руського Православного Кола Світовит Пашник, Ясна Яковенко, Микола Кардач, Ярина Яніна розпочали богославлення на Сонячному святилищі - чоловічому дворі. А потім провели людей калиновим мостом, пройшовши очищення чотирма стихіями: люди торкалися Землі, вмивалися Водою, зігрівалися Вогнем, надихалися Повітрям під удари бубна і мелодії сопілки. Як і Сонце наблизилося до Матері-Землі, так і люди стали навколо великого жіночого двору. 

Проголошувалися молитви за нашу Землю, наш Рід. Молилися за предків і загиблих воїнів, що віддали своє життя у бою в сучасній війні, що триває з московитами. Молилися і за видужання поранених і хворих. Боги утвердили наше життя на цій священній для нас Землі і маємо боротися за неї, щоб процвітав наш рід. Поки боремося - поки й живемо, якщо боротьба припинилася - то ви померли. Тому молитви рідновірів дають надію на добре життя, силу, натхнення.

Свято прикрасили пісні барда Олесі Чайки, гості з Павлограду. І, безумовно, постійний учасник народних дійств в Запоріжжі Фольклорно-обрядовий колектив "Оріани" під керівництвом Наталі Лук'яненко порадував своїми піснями, хороводами, іграми. Присутні із задоволення також подивилися на лицарські бої Клубу історичного фехтування "Стезя" (керівник Сергій Панченко). Особливо ці бої привабили дітей і молодь, адже гра у війну, тренування в майбутньому виховає з них захисників Рідної Землі.

Ми хочемо, щоб в Україні знову настав мир, люди жили щасливо. Але Світ це вічна боротьба, своє щасливе життя маємо вміти захищати. Свята гуртують наш народ навколо спільної ідеї. Маємо відчути силу Рідних Богів, що лине на нас зі всієї нашої країни. Наша сила в єдності! Ми переможемо!

Долучайтеся наступного року, тут же можна подивитися світлини зі свята:

Зустріч В Контакті

Подія в Facebook

Додати коментар


Захисний код
Оновити