Добродійний внесок

Дякуємо за вашу підтримку!

Картка ПриватБанк:

4149 6090 0382 7658

Картка Monobank:

 4441 1144 6569 7371

Оздоровчі практики

Духовне очищення;
Психологічні бесіди;
Споглядання;
Замовляння;
Виготовлення особистих оберегів;
Масажі.
Тел.: 099-970-92-12, 063-153-26-81
(Берегиня Ясна, Запоріжжя)

Зараз на сайті

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

Рідновіри відсвяткували Покрову на Хортиці


В гарний сонячний день 5 жовтня на острові Хортиця зібралися громади Руського Православного Кола та прихильники рідновір'я, щоб відсвяткувати Покрову. Цього разу на стародавнє святилище прибули представники громад "Права", "Внуки Велеса" (Запоріжжя), "Полум'я Роду" (Дніпропетровськ), "Матир-Сва" (Нікополь), "Поклик Предків" (Сміла).

Духовні провідники РПК Світовит Пашник, Яромир Мирошниченко, Ясна Яковенко, Микола Кардач, Владислав Кагаловський, Ярина Яніна провели урочисте богославлення. Учасники обрядодійства пройшли очищення чотирма стихіями. Прозвучали молитви, проповіді, вірші на славу Рідним Богам, за здоров'я Роду нашого, пом'янули Предків та загиблих воїнів.

Фольклорно-обрядовий колектив "Оріани" на чолі Наталії Лук'яненко поєднав людей в хороводах, співали обрядові і патріотичні пісні. А під кінець свята "Оріани" розважили присутніх народними іграми. Особлива увага дітей була прикута до козака-характерника Андрія Кабиша, який приїхав на коні і взяв участь у святкуванні.

Цього дня за рішенням Кола Владик було здійснено обряд посвяти в обрядодії побратима Велемудра Скидана з міста Сміла Черкаської області, який очолює громаду "Поклик Предків". Духовні провідники РПК благословили Велемудра на виконання духовних обов'язків.

Після богославлення відбулася братчина на честь свята Покрови. Також відзначили 7 річницю від заснування Руського Православного Кола. Побратими і посестри привітали верховного волхва Світовита Пашника з Днем народження і його 20 річницею духовного провідництва в рідновір'ї.

Світлини зі свята Покрови можна подивитися тут:

Руське Православне Коло в Контакті

Руське Православне Коло в Фейсбуці

Наступне свято Покрови на Хортиці відбудеться 4 жовтня 2015 року

Додати коментар


Захисний код
Оновити