Добродійний внесок

Дякуємо за вашу підтримку!

Картка ПриватБанк:

4149 6090 0382 7658

Картка Monobank:

 4441 1144 6569 7371

Оздоровчі практики

Духовне очищення;
Психологічні бесіди;
Споглядання;
Замовляння;
Виготовлення особистих оберегів;
Масажі.
Тел.: 099-970-92-12, 063-153-26-81
(Берегиня Ясна, Запоріжжя)

Зараз на сайті

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

Десята річниця харківської громади "Святославичі"

Харківська громада "Святославичі" РПК на чолі з волхвом Вірославом Зозулею 17 січня 7523 р. відзначала свою десяту річницю. Урочистий захід проводили в Харківській державній науковій бібліотеці імені В. Г. Короленка. На запрошення громади урочистості відвідав верховний волхв РПК Світовит Пашник.

Після привітання громада провела своєрідний звіт проробленої роботи на всіх напрямках діяльності. Особливо громада "Святославичі" розвинула музичний напрям, через який проводить духовну роботу. Були виконані ряд пісенних композицій, в тому числі особисто складеними композитором Вірославом Зозулею: "Слава Тобі, Боже наш!", "Слався наш Роду в єдності сили", "Славень родовий" та ін. В репертуарі є багато народних обрядових пісень, які постійно виконуються на святах Рідної Віри. Також порадував своїми піснями кобзар Святогор.

Були виступи присутніх про розвиток рідновір'я, календарні свята, краєзнавчі дослідження, читалися вірші та багато іншого. До річниці громади було виготовлено прапор, який був посвячений волхвами Світовитом і Вірославом. 

Бесіди на тему рідновір'я були продовжені за братчиною в приміщенні обласного товариства "Просвіта" ім. Т.Г.Шевченка. Особливу увагу приділили спілкуванню з верховним волхвом РПК Світовитом Пашником, який розповів про символіку, народні свята і звичаї.

Наступного дня громада взяла участь у Марші Миру, що проходив центральними вулицями міста Харкова. Після цього продовжили засідання в приміщенні "Просвіти", де було проведено богославлення і освячення приміщення, яке надано громаді для здійснення громадської діяльності та культурного дозвілля. Адже громада проводить активну роботу з дітьми та дорослими, навчаючи їх оволодівати народними інструментами, співом, обрядам. Проводяться недільні школи, читаються виїзні лекції, де викладається духовна спадщина нашого народу.

Вірослав Зозуля при безлюдівському ліцеї створив світлицю "Історії козацтва і слов'янської мітології", де проводить навчання з дітьми в гуртку "Народознавець-Родолюб". Вся світлиця переповнена знаками, образами, портретами козацьких ватажків та народними інструментами. Вихованці гуртка беруть участь у заходах міського і обласного рівнів, у козацьких фестивалях, озвучуючи їх рідними піснями. Налагодилися постійні виступи школярів у дитячих садках. А на виставці образотворчого мистецтва "Рідні Боги летять на нашу Землю" виконали відомі рідновірські пісні: "Славимо Батька Рода", "Перуниця", "Меч Арея" та ін.

Побажаємо громаді "Святославичі" творчих успіхів і Божого благословення!

 

Більше світлин в Контакті і Фейсбуці

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити