Добродійний внесок

Дякуємо за вашу підтримку!

Картка ПриватБанк:

4149 6090 0382 7658

Картка Monobank:

 4441 1144 6569 7371

Оздоровчі практики

Духовне очищення;
Психологічні бесіди;
Споглядання;
Замовляння;
Виготовлення особистих оберегів;
Масажі.
Тел.: 099-970-92-12, 063-153-26-81
(Берегиня Ясна, Запоріжжя)

Зараз на сайті

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

Великдень на Хортиці (видиво)


На стародавньому святилищі наших предків 22 березня рідновіри провели великоднє свято, яке присвячене весняному рівноденню. Воскресає природа, день перемагає ніч, і всі радіють весняному Сонцю Ярилу, який вступає в своє правління, пробуджуючи сили Землі.

На свято зібралися представники громадськості, військові. Богославлення провели духовні провідники РПК Світовит Пашник, Ясна Яковенко, Ярина Яніна, Вадим Літвінов, Микола Кардач. Порадували пісні та народні ігрища від Фольклорно-обрядового колективу "Оріани", який очолює Наталя Лук'яненко. А також учасники свята стали свідками лицарських боїв, які провів Клуб історичного фехтування "Стезя", керівник - Сергій Панченко. Перед присутніми з привітанням виступив голова ЗОО ВУТ "Просвіта" Олег Ткаченко.

В цей святковий день ушанували наших воїнів, що стоять на охороні рідної Вітчизни. Були присутні воїни, що прийшли з війни, а також ті, що проходять лікування після поранень в запорізьких лікарнях. Пом'янули тих, хто віддав своє життя на полі бою. За Рідною  вірою, такі воїни потрапляють до Перунового полку, який допомагає у битвах з нашими ворогами, а на чолі цього війська стоять Рідні Боги.

Жінки прямо на святилищі вишивали величезний обереговий рушник, щоб Боги захищали наших воїнів у боях. З вірою у всеперемагаючу силу природи, ми сподіваємося на нашу перемогу. Слава Україні-Русі!

 

 

 

 

Світлини в Контакті і Фейсбуці

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити