Добродійний внесок

Дякуємо за вашу підтримку!

Картка ПриватБанк:

4149 6090 0382 7658

Картка Monobank:

 4441 1144 6569 7371

Оздоровчі практики

Духовне очищення;
Психологічні бесіди;
Споглядання;
Замовляння;
Виготовлення особистих оберегів;
Масажі.
Тел.: 099-970-92-12, 063-153-26-81
(Берегиня Ясна, Запоріжжя)

Зараз на сайті

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

Магічне Дзеркало


Сучасна людина не може собі уявити своє життя без дзеркала. Прокинувшись, ми йдемо вмиватися, і рідко хто з нас не подивиться на себе в дзеркало хоча б раз на день. Ми любимо дивитися в дзеркала і роздивлятися своє неповторне відображення. Вертячись перед дзеркалом, причісуючись по декілька разів на день, підфарбовуючи губки і пудрячи носик, ніхто з нас не замислювався над тим, що ж (або хто) є частиною нашого дзеркального відображення. Ми допитливо вдивляємося в те, що показує дзеркальне скло, але навряд чи замислюємося, хто в цей момент дивиться на нас з протилежного боку, із задзеркалля.

Дзеркала вражають своєю незбагненною подвійністю світу. З одного боку - це матеріальний предмет, а з іншого - невловиме відображення, фантом.

Дзеркала - це:

- Інструмент, який вводить людину в змінений стан свідомості,

- Оптичний прилад, що допомагає побачити образи тонкого світу,

- Пристосування, яке дозволяє образів, що виникають у свідомості однієї людини, стати доступними іншим людям.

 

З історії дзеркал.

У китайській традиції дзеркало вважалося таким, що виганяє зло, бо зло, яке дивиться в дзеркало і бачить своє каліцтво,охоплює жах. На соціальному рівні воно символізує лояльність, а на духовному є атрибутом Мудреця, який проявляє свій розум подібно до дзеркала.

В Японії дзеркало (ята-но-кагами) грає першорядну роль: воно є одним з імператорських скарбів поряд з троном, мечем і Трьома Перлинами, символами трьох доблестей: чи (знання), ю (відваги) і джин (милосердя).

Синтоїстська традиція асоціює восьмигранне дзеркало з символікою металу і космічної епопеєю про Аматерасу, богиню сонця, яку воно змусило вийти з печери, щоб повернути світові її світло. Дзеркало, що відбиває богиню і тим самим витягає її зі стану величного відпочинку божества, є символом миру, простору, в якому відбивається образ.

Асоційоване з цифрою 8 (числом достатку), дзеркало є символом божественного досконалості. Дзеркало - це місячний символ: як і місяць, воно є непрямим відображенням образу.

Шиваїзм уподібнює абхаси, або зовнішній вигляд, відображенню в дзеркалі. Так само як відображення в дзеркалі нічим не відрізняється від самого дзеркала, але з'являється в ньому як щось відмінне від нього, так і абхаси нічим не відрізняються від Шиви, а тільки постають як відмінні від нього. Подібно до того як в дзеркалі село, дерево, річка і т. д. З'являються як відмінні від самого дзеркала, але ні в чому, строго кажучи, не які від нього, так і світ, відбитий у вселенському свідомості, нічим не відрізняється від останнього.

Порівнянне з водою, дзеркало стає магічним і служить для гадання в Конго, у народностей Бамбара та Азії. Це чаша з водою або дзеркало, в якому медіум бачить духів. За часів середньовіччя воно було віддзеркаленням божественного слова і засобом його тлумачення.

Міркувати - означає володіти дзеркалом, що відображає божественні закони і що дозволяє, таким чином, пізнати їх. Це також засіб спостерігати світила, вивчати закони Космосу. Справжній чоловік, згідно Вінсенту де Бове (автор богословської праці Велике Дзеркало, або Speculummajus), це дзеркало Космосу, в якому відбивається невидиме.

 

Дзеркало може запам'ятовувати події.

Воно запам'ятовує лише стан, який виник у людини під впливом того, що сталося. Свідомість сама розшифрує і інтерпретує сенс цього «запису», але викличе до життя лише ті образи, які близькі особистому досвіду людини. Адже дзеркала, як і інші предмети, несуть на собі відбиток особистості господаря. Як вважають деякі вчені, під дією «психічних випромінювань», які є у кожної людини, найдрібніші елементарні частинки Всесвіту, які шикуються створюючи в просторі неповторний візерунок - відбиток наших емоцій і думок. Цей же відбиток залишається і на предметах, якими користувався чоловік.

 

Дзеркало може впустити небіжчика.

Навіщо завішують або повертають до стіни дзеркала при покійниках? Одні стверджують, що крізь «відкрите віконце» душа покійного може затягнути кого-небудь «туди», в інший світ.

Інші - що жага життя померлого може привести до того, що, використовуючи дзеркало в якості орієнтира, він пройде до нас з «того світу» і стане неприкаяним.

Треті кажуть, що поки небіжчик в будинку і «віконце» з іншого світу «відчинене», в будинок можуть проникнути астральні істоти, в тому числі і чужі неприкаяні душі. І це нібито може стати причиною психічних захворювань членів сім'ї.

І ще є повір'я: душа покійника, замість того щоб піти в інший світ, може увійти в дзеркало і залишитися в ньому, як у пастці. Якщо таке дзеркало придбати, то наслідки можуть бути трагічними - аж до накликати прокльони на всю сім'ю.

Такі дзеркала дуже холодні на дотик, і перед ними гаснуть свічки. Такі дзеркала треба розбити і тим самим звільнити ув'язнену в них душу.

 

Дзеркало може старити людей.

Вчені одного нью-йоркського інституту за допомогою надчутливого магнітно-хвильового детектора 15 років вивчали вплив дзеркала на людину.

Виявилося, люди, які проводять перед дзеркалом багато часу і особливо якщо вони довго дивляться собі в очі, починають відчувати втому і погіршення пам'яті.

Експериментатори довели, що дзеркала акумулюють енергію людини, виступаючи як енергетичних «вампірів». Процес відбирання енергії настає приблизно через три хвилини. Тому жертвами стають здебільшого ті, хто любить довго милуватися своїм відображенням. Але це не найгірше. Виявилося, ті, хто часто виглядає в дзеркало, набагато швидше старіють. Ефект прискореного старіння можна пояснити з позицій сучасної біоенергетики. Випроменена нами і відбита від дзеркала енергія частково нейтралізує і як би виїдає спереду нашу власну «захисну ауру».

Містики стверджують, що дзеркало здатне відображати небезпечні енергії так званого, низького астралу. Символічне осмислення головних властивостей і функцій дзеркала - відображення і подвоєння, межовість по відношенню до двох світів. Те, що можна побачити в дзеркалі, належить нетутешнім, "тому", іншому, потойбічному світу, відноситься до області смерті і нечистої сили, але поряд з цим існує, за певних умов, здатність відбивати зло і притягувати добро, - іспанці, наприклад, вірять, що, підвісивши дзеркальця на плечі маленьким дітям, вони позбавлять їх від злісних поглядів. У індійців, таджиків і персів відомий весільний обряд, коли наречений і наречена повинні виглядати в одне дзеркало, щоб зв'язок дзеркальних двійників зміцнила земної шлюб. У деяких народів наречений і наречена можуть бачити один одного вперше саме відображеними в дзеркалі, а не безпосередньо. Тобто знайомство відбувається через дзеркальних двійників. На Русі до дзеркал завжди було насторожене ставлення. Вважалося, що це вир «Наві» і власник може не тільки сам «заразитися» «дурною» енергією, а й передати її іншим людям, найбільшим злом є старовинне дзеркало, передане у спадок. В дзеркалах жили двійники людей і двійники страшні, що несуть у собі все найгірше, що є в людині.

 

З дзеркалами пов'язана велика кількість забобонів і обрядів:

1. Заборона дивитися в розбите дзеркало - 7 років нещастя. Потрібно зайти збоку, так, щоб не бачити свого відображення, і акуратно зібрати осколки. Викидаючи, також не потрібно дивитися на осколки дзеркала. В давнину такі дзеркала закопували в землю, щоб вона забрала негативну енергетику.

2. Дзеркало не повинне відбивати ліжко. Якщо воно звернене до ліжка і відображає сплячих, енергії потойбічного, до яких людина найбільш чутливий у сні, будуть активно їх опромінювати. Нічні кошмари, хронічне недосипання, розбитість, втома - звичайний результат такого сусідства. Дзеркало, що відбиває ліжко, призведе також до розладу між подружжям, появи суперника чи суперниці, а також до хвороб "від любовних утіх" і до розлучення. Рекомендується перевісити дзеркало, а якщо такої можливості немає, то закривати його чимось на ніч.

3. Не рекомендується вішати дзеркало занадто низько - воно не повинно "зрізати" голову найвищого члена сім'ї: енергетика його ослабне, він буде страждати головними болями. З цієї ж причини не вішають дзеркала занадто високо.

4. Не можна довго дивитися через дзеркало у власні очі - це призводить до колосальної втрати енергії.

5. Не варто дивитися на себе в дзеркало на вулиці - це загрожує опроміненням космічною енергією, яка може подіяти пригнічуючи, і до того ж є шанс отримати заряд негативної енергії інших людей.

6. Потрібно користуватися тільки власним дзеркалом, дивитися у нього тільки в хорошому настрої, і тоді відображення покращуватиме і множити сили господаря.

Магічні дзеркала фігурують практично у всіх магічних ритуалах. За допомогою дзеркала ворожать, наводять порчу, приворожують, спілкуються з духами і душами померлих, коригують долю, пророкують майбутнє, отримують поради в складних ситуаціях.

Провівши деякі дослідження і вивчивши безліч легенд,

Я хотів би навести не складний ритуал виготовлення і зарядки такого «чаклунського» інструменту.

 

Матеріали для обряду:

• Дзеркало зручне для роботи;

• Тканина для зберігання дзеркала (найбільш прийняті кольори червоний та чорний, або за власним бажанням);

• Мальва Лісова (квіти) – відкриває бачення;

• Чортополох і полин – очищає від нечисті;

• Шавлія - зв'язок з тонким світом;

• Пелюстки троянд – інтуїція;

• Вода джерельна.

Перед початком ритуалу потрібно визначити найбільш підходящий час для роботи. Особисто з моїх спостережень таким є новий місяць чи повний місяць.

Коли, визначили час, приступаємо до підготовки.

Для початку заговорюємо трави:

Сира Земле,
Матінко Рідна!
Усіх нас ти народила,
З тебе виходимо
Малими безпорадними,
Під небом твоїм високим
Зростаємо і мужніємо,
Серця свої, працю рук своїх
Тобі присвячуємо,
Красу та славу твою множачи.
Земле Рідна,
Мати Годувальниця!
Та, що трави породила
Біду та лихо гнати-проганяти
Та на здоров'я замовляти.
Дозволь мені, Мати!
Зілля-трави з тебе збирати,
Діло добре учиняти.
Слава Матері Землі!
(Низький уклін)

Потім:

Полин Траву
Із Землі зірву,
Лихо й біди відведу.
Трави ці я зачарую,
Добру долю подарую.
Мальва, Шавлія, Чортополох - 
Землі Матінки полог,
Духів темних відженуть,
В темну Наву закують.
Слава Богам!

Коли трави заговорені, ділимо їх, на дві частини.

Першу запалюємо у курильниці обкурюємо нею дзеркало, а другу заварюємо в джерельній воді.

Заваривши настоюємо їх на протязі декількох годин.

Отриманим настоєм омиваємо дзеркальну сторону, при цьому читаючи замовляння:

Батько Небо, Матінко Земле!
На поміч прийдіть.
Вода та Трави
Дзеркало святіть.
Вогонь та Земля
Сили мені дайте,
Лихо-Біду відганяйте.
Слава Силам Неба та Землі!

Поставити дзеркало (яке вже вимито в настої трав) так, щоб навколо нього можна було ходити 

З чотирьох сторін світу ставляться свічки (потрібно знати, де від дзеркала північна і південна сторона). Читаємо друге замовляння ідучи посолонь (таким чином закриваючи коло прибираючи з себе гидоту):

Колом закриваю Коло.
Як річка назад не потече,
Так ніхто слів моїх не відверне.
Силою Прави, Силою Яви, Силою Нави,
Силою Богів Рідних,
Силою Пращурів Гідних.
Силою Світлою, Силою Темною,
На Сім замків закрию,
На сім печаток запечатаю.
Нікому слів цих не відмовити,
Доки Сонце Світить,
Доки вітер віє.
Хай буде так!

Зупиняємося і читаємо перед дзеркалом третє замовляння:

Те, що очі мої побачать,
Те, що вуха почують,
Те, що вуста проговорять.
То сила до мене зійде,
То сила в мене ввійде.
То воля моя, то сила моя
У Вогні не згорить,
У Воді не потоне,
У Землі ніхто її не схороне.
Через дзеркало до мене зійде,
Через дзеркало в мене ввійде.
Як кров моя від предків Святих,
Від Діда до Батька, від батька до сина,
Тільки в мене в жилах та серці тече,
Так і сила моя в мені живе.
Слава Богам Рідним!

Тепер йдемо посолонь читаючи четверте замовляння, запечатуючи коло:

Частина від Частини цілими станьте,
Мені моє все віддайте,
Сили мені поверніть,
Ні словами, Ні ділами,
Ні силою дзеркальною.
Проти сказаного не піти,
Сили мої не звести.
Хай буде так!

Свічки повинні догоріти до кінця. Після дзеркало перевернути, і залишити до ранку. Вранці загорнути в тканину.

Після цього дзеркало використовується тільки для проведення ритуалів та обрядів.

 Малюнок: Володимир Форостецький  - «Мати скіфів», 1994 р.

Велемудр Скидан,
Голова громади "Поклик Предків" (м. Сміла)